O nás

Inženýring, kompletní dodávky materiálu, montáž, údržba a kontrola provozuschopnosti

MS Praha

Nabízíme kompletní dodávky stabilních hasicích zařízení (mokré, suché, drenčerové, vodní, pěnové, plynové systémy) od projekce, přes dodávku a montáž, až po opravy a revize. Hasicí systémy dodáváme především do: výrobních hal, administrativních center, skladů (včetně vysokoregálových), obchodních domů a nákupních center.

Dále zajišťujeme přejímky staveb u zahraničních pojišťoven dle VdS, VdS CEA, FM, NFPA a VKF. ( tedy dle mezinárodně platných norem)

Naše firma, zabývající se poradenstvím, projekcí a kompletní dodávkou stabilního hasicího zařízení včetně oprav a revizí, působí na českém trhu již od roku 1994. V tomto roce firmu založil ing. Georg Morawez, který je dodnes majitelem a od roku 2003 i jednatelem firmy. Ten se zabýval projekcí a dodávkami hasicích zařízení již od roku 1984 v Německu, Švýcarsku a Lucembursku.

V letech 1994 – 1999 se firma, v té době sídlící v Praze, zabývala hlavně prefabrikací zařízení pro zahraničí (nejvíce pro Švýcarsko a Lucembursko).

Od roku 1999, kdy firma přesídlila do České Lípy, se začala postupně prosazovat v dodávkách SHZ do obchodních domů a průmyslových center.

2015 jsme realizovali výstavbu nových kanceláří a nové výrobní a skladovací haly ve Cvikově, 20 km severně od České Lípy. Nově vybudované prostory, plně vybavené sprinklerovým hasícím zařízením, nám umožňují efektivněji a rychleji zpracovávat požadavky našich zákazníků.

Kontakt