Certifikace VdS

Certifikace VdS

Certifikace VdS

Důvěryhodnost a jistota při poskytování služeb

Množství akreditací dokumentuje nejen vysokou kvalifikaci a odborné znalosti VdS, ale také odráží její nezávislost a objektivitu hodnocení. Certifikát VdS je tak pro firmy i soukromé spotřebitele důležitou orientační pomůckou při rozlišování mezi vysoce kvalitními a průměrnými produkty a službami. Výrobci a poskytovatelé služeb těží z rostoucí potřeby bezpečí spotřebitelů, takže nákupní rozhodnutí se stávají stále více závislá na bezpečnostních aspektech.

Certifikační značka VdS vytváří orientaci a důvěru a dokumentuje vysokou kvalitu a spolehlivost produktů a služeb. To umožňuje výrobcům a poskytovatelům služeb za účelem zlepšit jejich postavení na trhu, které následně vyústí v konkurenční výhodu.

Akreditace je potvrzení třetí stranou, které formálně dává VdS pravomoc provádět některé zkoušky, hodnocení a certifikace.

Technická zkušebna VDS je dle DIN EN ISO / IEC 17020 německého akreditačního orgánu (DAkkS) schválena jako inspekční orgán typu A pro testování stacionárních protipožárních systémů.

Laboratoře VDS jsou akreditovány německým akreditačním orgánem (DAkkS) dle DIN EN ISO / IEC 17025 pro testování výrobků.

Více na webu vdsinspekce.cz

Vydané certifikáty zde https://vds.de

Kontakt